Poslední číslo
Poslední číslo
O spolku
O spolku
O spolku se můžete dozvědět více

Čimískova hra

ČIMÍSKOVA HRA

Hledáte zpestření Vašeho volného času a zabavení Vašich dětí? Zúčastněte se Čimískovy hry a získejte zajímavé ceny.

Kliknutím na odkaz začnete s vyplňováním hry online, při procházení trasy.

V případě, že nechcete chodit s mobilním telefonem stáhněte si a vytiskněte herní formulář.

Herní formulář ke stažení

Tajenku následně můžete vyplnit ZDE a tím se zařadit do slosování o ceny.


Vaším průvodcem bude skřítek Čimísek a jeho dva kamarádi veverka Zorka a sova puštík Mudra, kteří Vás provedou 14 zastávkami s úkoly. Na každé zastávce zodpovíte jednu otázku a splníte úkol. Za správně zodpovězené otázky a splněné a splněné úkoly se zúčastníte slosování o věcné ceny, které Vašim dětem udělají jistě radost.

Cestou se dobře rozhlížejte, zda potkáte i živá zvířátka, která v lese žijí. Stezka je nenáročná a měří 2 km. Po cestě se mimo jiné můžete zastavit na dvou dětských hřištích a dozvědět se něco nového na naučné stezce Čimickým hájem.

Přejeme hezkou zábavu

Délka trasy2 km
Časová náročnost2,5 - 3 h
Věková kategorieBez omezení
Vhodné pro kočárekAno
DostupnostCeloročně
Soutěž o cenyod 15.6.2021 do 31.8.2021

Úplná pravidla hry

Čimískova hra (dále jen hra) je vědomostní a dovednostní hra v Čimickém háji a jeho okolí (v Praze 8), jež má za cíl podporu environmentálního vzdělávání, podporu kladného přístupu k přírodě na území hlavního města Prahy a podporu společného aktivního trávení volného času zábavnou formou.

Hra se skládá ze 14-ti zastávek s otázkami do křížovky a úkoly na trase v Čimickém háji a jeho okolí (v Praze 8).

Hra je připravena na období od 1.6.2021 do 31.8.2021. V případě prodloužení hry bude o tomto veřejnost informována.

Účastník hry se nejprve řádně zaregistruje pomocí QR kódu nebo napřímo na webové stránce https://na-dotek.cz/cimiskova-hra/.

Hru je pak možné hrát (v Čimickém háji u jednotlivých zastávek hry dle mapy) dvěma způsoby:

  1. Za pomoci svého mobilního telefonu

Po zaregistrování a přihlášení na webové stránce https://na-dotek.cz/cimiskova-hra/ provede účastníka hrou elektronický průvodce. Do elektronického průvodce lze zaznamenávat správné odpovědi a plnění úkolů napřímo přes mobilní telefon.

2. Za pomoci vytištěného herního formuláře

Na webové stránce https://na-dotek.cz/cimiskova-hra si účastník vytiskne herní formulář s křížovkou a mapou, kam si bude správné odpovědi zaznamenávat a po projití všech zastávek vyplní formulář zde.


V případě hraní hry mobilním telefonem je účastníkem hry fyzická osoba, která řádně a kompletně vyplní registrační formulář, souhlas s pravidly hry, souhlas se zpracováním osobních údajů a splní ostatní pravidla hry. V případě hraní hry pomocí vytištěného herního formuláře je účastníkem hry fyzická osoba, která řádně a kompletně vyplní elektronický formulář, odesláním formuláře automaticky souhlasí se zpracováním osobních údajů s pravidly hry.

Účastník hry, jenž správně zodpoví otázky (zjistí tak výsledek křížovky) a splní úkoly (nebo zjistí správné odpovědi), bude zařazen do losování o hezké ceny.

Losování o ceny je každé pondělí v období platnosti hry. O výhře bude účastník informován emailem a bude s ním dohodnuto předání ceny.

Organizátorem hry je spolek Vědomý dotek z.s., se sídlem Praha 8, Feřtekova 557/18, IČ: 02214776.

Informace ke hře lze získat na webových stránkách www.vedomy-dotek.cz a www.na-dotek.cz.